Kniha návštěv

Datum: 29.04.2013

Vložil: Petra

Titulek: Vášnivý kuřák

Ještě nedávno jsem byla skálopevně přesvědčena, že kouřit přestanu, jedině když otěhotním. Cigareta byla moje druhé já. Kouřila jsem 12 let a posledních 8 let cca 30 cigaret denně. Byla to moje vášeň, pochutnání, odreagování a nikdy mi kouření nevadilo ani finančně ani jinak. Takže proč přestávat, že?
V poslední době procházím určitými změnami a musím říct, že kdyby mi někdo tři měsíce zpátky řekl, že nebudu kouřit, tak bych se neudržitelně smála a smála a smála :-D
Ano je to tak. „Z ničeho nic“ mi přišlo, že nechci kouřit. A nekouřím více než dva měsíce. Je to pro mě obrovský úspěch a bezesporu mi k němu dopomohla Alenka, která mi dle čínské medicíny napíchla ucho a já nekouřím a nemám chuť kouřit. Pokud chcete udělat něco pro svoje zdraví, ale obáváte se, že cigareta je silnější než vy, doporučuji zajít za Alenkou a ta Vám s tím pomůže.
Stejně tak nadšená jsem i z masáže – báječné uvolnění, odreagování a v případě, že zrovna nechcete jen mlčet a užívat si, ještě k tomu si společně s vynikající masáží výborně pokecáte.

Petra

Datum: 24.08.2013

Vložil: Alena

Titulek: Re: Vášnivý kuřák

Peťo,děkuji moc . Ráda jsem pomohla .Ale obě víme, že to byla Tvoje vůle a moje jehličky :-))

Datum: 24.01.2013

Vložil: Tomáš

Titulek: Skvělá masáž

Název stránek se vůbec nelišil od požitku, který jsem si dopřál. Super a díky.

Tomáš

Datum: 24.08.2013

Vložil: Alena

Titulek: Re: Skvělá masáž

Děkuji moc Tomáši, rádo se stalo .-)

Datum: 07.01.2013

Vložil: Eva Femi

Titulek: Návštěva v chrámu - tantra.


V předvánočním čase navštívila jsem svůj chrám úcty a požehnání. Dostala jsem dar v podobě Tantrické masáže, nezaměňujte prosím masáž s erotickou masáží. Tato masáž, podle mého vnímání, je masáží - úcty k tělu.
Kdyby mi někdo řekl před nějakou dobou, že masáž absolvuji zcela nahá (což není nutné), vysmála bych se, ale po nalezení sebe samotné a probuzení lásky k sobě, jsem ani jinak nemohla. Alenka mi dala sarong, a odešla z prostoru. Svlékla jsem se, uvázala si sarong a čekala na příchod Alenky.
První co následovalo, byl rituál. Nejprve jsem během rituálu byla malinko neodevzdaná, jsem zvyklá hlídat si své pohyby i svůj prostor, a tak místo v odevzdanosti jsem mírně spolupracovala. Můj pocit během rituálu se snad ani nedá popsat, atmosféru krásně dokreslovala hudba, vůně, ale i právě něha, se kterou rituál paní Alenka prováděla. Více úcty, pokory a vděčnosti jsem k sobě skrze ni, snad ve svém životě nepociťovala. Ano, vděčnost to je to vzájemné co se vytvořilo. Posléze mě paní Alenka vyzvala, ať se natáhnu a jsem v příjímání toho co přijde, mohou se prý vyplavit emoce, které jsou hluboce skryty, a právě dotekem něhy se mohou vyplavit. Její péče, horkými žínkami, peříčkem a masáž olejem byla naprosto úchvatná. Dotýkala se mého těla, s posvátností a láskou. Ani jednou jsem nepomyslela na to, že bych se měla stydět. Je vidět, že paní Alenka není soudící žena a přijímala mě takovou, jakou jsem. Nejprve mi celé tělo „omyla“ horkými žínkami, což bylo velice příjemné, vnímat teplo a vodu na svém těle, pak se mého těla dotýkala hladivě pomocí peříčka, tolik něžnosti jsem snad nezažila. Tahy byly vedené tak, že mě nic nelechtalo. Nakonec, mi celé tělo natřela olejem pomocí právě doteku něhy, masážní techniky, která se nedá popsat, ale musí se zažít. Během celé masáže, jsem prožívala pocity, které jsou srovnatelné s přípravou těla k posvátnému splynutí. Děkuji Vám, paní Alenko za mystický zážitek. Děkuji.

Datum: 07.01.2013

Vložil: Alča

Titulek: Re: Návštěva v chrámu - tantra.

Evi, děkuji moc za tak krásná slova :-))

Datum: 17.11.2012

Vložil: Mira

Titulek: Opakuju po Tondovi,pohlazení těla i duše...

Skvělá masáž,profesionální přístup,skvělé prostředí,zlaté ruce.Alenko,moc se mi to líbilo.Sdílím a doporučím známým.Děkuji moc.

Datum: 07.01.2013

Vložil: Alča

Titulek: Re: Opakuju po Tondovi,pohlazení těla i duše...

Děkuji Miro, rádo se stalo :-))

Datum: 12.11.2012

Vložil: Tonda

Titulek: Pohlazení těla i duše

Už podruhé jsem u Alenky zažil možnost naprosto se uvolnit a nechat na sebe působit energii dlaní i sálající teplo lávových kamenů. Oceňuji masérskou šikovnost a zejména velmi lidský přístup a naladění na potřeby těla i duše. Děkuji a vřele doporučuji. :-)

Datum: 07.01.2013

Vložil: Alča

Titulek: Re: Pohlazení těla i duše

Děkuji Toníku za krásná slova. Rádo se stalo :-))

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek