Kniha návštěv

výborná masáž

Klára 03.12.2014
U paní Rašovské jsem byla v listopadu poprvé a určitě ne naposled. Kromě výborné masáže (já jsem byla na masáži zad a šíje – naprostá spokojenost) si můžete i příjemně popovídat a zasmát, protože paní Rašovská má skvělý smysl pro humor.
Rozhodně všem doporučuji a už se těším na další návštěvu!

Alena je nejlepší masérka co znám

Dalibor 10.10.2014
Dlouho jsem hledal maséra s darem dotyku, který mi pomůže od častých bolestí zad a dokáže rozmasírovat bloky a zároveň krásně uvolnit záda.

Alena splňuje všechny tyto kvality! A ještě něco k tomu. Skvěle se s ní povídá.

Dar doteku co se jen tak nevidí... či necítí?! ;) a osobní přístup. Vřele doporučuji.

Skvělá masáž, krásné prostředí, paní Rašovská je úžasný člověk

Neuman 06.09.2014
Skvělá masáž, krásné prostředí, paní Rašovská je úžasný člověk

Poděkování

Andrea Žižlavská 06.09.2014
Chci paní Rašovské opravdu moc poděkovat za pomoc a odstranění bolesti zad. Dále pak za její laskavý a osobní přístup. Byla jsem velmi spokojena.

Srdečné poděkování

Hana a Jiří Šafránkovi 24.08.2013
Pání Alenko, tak jak jsme říkali, tak i píšem .
Byli jsme velmi spokojeni a už víme, kam budem chodit pro pomoc a na relaxaci.
Jste sluníčko.

Vášnivý kuřák

Petra 29.04.2013
Ještě nedávno jsem byla skálopevně přesvědčena, že kouřit přestanu, jedině když otěhotním. Cigareta byla moje druhé já. Kouřila jsem 12 let a posledních 8 let cca 30 cigaret denně. Byla to moje vášeň, pochutnání, odreagování a nikdy mi kouření nevadilo ani finančně ani jinak. Takže proč přestávat, že?
V poslední době procházím určitými změnami a musím říct, že kdyby mi někdo tři měsíce zpátky řekl, že nebudu kouřit, tak bych se neudržitelně smála a smála a smála :-D
Ano je to tak. „Z ničeho nic“ mi přišlo, že nechci kouřit. A nekouřím více než dva měsíce. Je to pro mě obrovský úspěch a bezesporu mi k němu dopomohla Alenka, která mi dle čínské medicíny napíchla ucho a já nekouřím a nemám chuť kouřit. Pokud chcete udělat něco pro svoje zdraví, ale obáváte se, že cigareta je silnější než vy, doporučuji zajít za Alenkou a ta Vám s tím pomůže.
Stejně tak nadšená jsem i z masáže – báječné uvolnění, odreagování a v případě, že zrovna nechcete jen mlčet a užívat si, ještě k tomu si společně s vynikající masáží výborně pokecáte.

Petra

Re: Vášnivý kuřák

Alena 24.08.2013
Peťo,děkuji moc . Ráda jsem pomohla .Ale obě víme, že to byla Tvoje vůle a moje jehličky :-))

Skvělá masáž

Tomáš 24.01.2013
Název stránek se vůbec nelišil od požitku, který jsem si dopřál. Super a díky.

Tomáš

Re: Skvělá masáž

Alena 24.08.2013
Děkuji moc Tomáši, rádo se stalo .-)

Návštěva v chrámu - tantra.

Eva Femi 07.01.2013

V předvánočním čase navštívila jsem svůj chrám úcty a požehnání. Dostala jsem dar v podobě Tantrické masáže, nezaměňujte prosím masáž s erotickou masáží. Tato masáž, podle mého vnímání, je masáží - úcty k tělu.
Kdyby mi někdo řekl před nějakou dobou, že masáž absolvuji zcela nahá (což není nutné), vysmála bych se, ale po nalezení sebe samotné a probuzení lásky k sobě, jsem ani jinak nemohla. Alenka mi dala sarong, a odešla z prostoru. Svlékla jsem se, uvázala si sarong a čekala na příchod Alenky.
První co následovalo, byl rituál. Nejprve jsem během rituálu byla malinko neodevzdaná, jsem zvyklá hlídat si své pohyby i svůj prostor, a tak místo v odevzdanosti jsem mírně spolupracovala. Můj pocit během rituálu se snad ani nedá popsat, atmosféru krásně dokreslovala hudba, vůně, ale i právě něha, se kterou rituál paní Alenka prováděla. Více úcty, pokory a vděčnosti jsem k sobě skrze ni, snad ve svém životě nepociťovala. Ano, vděčnost to je to vzájemné co se vytvořilo. Posléze mě paní Alenka vyzvala, ať se natáhnu a jsem v příjímání toho co přijde, mohou se prý vyplavit emoce, které jsou hluboce skryty, a právě dotekem něhy se mohou vyplavit. Její péče, horkými žínkami, peříčkem a masáž olejem byla naprosto úchvatná. Dotýkala se mého těla, s posvátností a láskou. Ani jednou jsem nepomyslela na to, že bych se měla stydět. Je vidět, že paní Alenka není soudící žena a přijímala mě takovou, jakou jsem. Nejprve mi celé tělo „omyla“ horkými žínkami, což bylo velice příjemné, vnímat teplo a vodu na svém těle, pak se mého těla dotýkala hladivě pomocí peříčka, tolik něžnosti jsem snad nezažila. Tahy byly vedené tak, že mě nic nelechtalo. Nakonec, mi celé tělo natřela olejem pomocí právě doteku něhy, masážní techniky, která se nedá popsat, ale musí se zažít. Během celé masáže, jsem prožívala pocity, které jsou srovnatelné s přípravou těla k posvátnému splynutí. Děkuji Vám, paní Alenko za mystický zážitek. Děkuji.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek