Datum: 29.04.2013

Vložil: Petra

Titulek: Vášnivý kuřák

Ještě nedávno jsem byla skálopevně přesvědčena, že kouřit přestanu, jedině když otěhotním. Cigareta byla moje druhé já. Kouřila jsem 12 let a posledních 8 let cca 30 cigaret denně. Byla to moje vášeň, pochutnání, odreagování a nikdy mi kouření nevadilo ani finančně ani jinak. Takže proč přestávat, že?
V poslední době procházím určitými změnami a musím říct, že kdyby mi někdo tři měsíce zpátky řekl, že nebudu kouřit, tak bych se neudržitelně smála a smála a smála :-D
Ano je to tak. „Z ničeho nic“ mi přišlo, že nechci kouřit. A nekouřím více než dva měsíce. Je to pro mě obrovský úspěch a bezesporu mi k němu dopomohla Alenka, která mi dle čínské medicíny napíchla ucho a já nekouřím a nemám chuť kouřit. Pokud chcete udělat něco pro svoje zdraví, ale obáváte se, že cigareta je silnější než vy, doporučuji zajít za Alenkou a ta Vám s tím pomůže.
Stejně tak nadšená jsem i z masáže – báječné uvolnění, odreagování a v případě, že zrovna nechcete jen mlčet a užívat si, ještě k tomu si společně s vynikající masáží výborně pokecáte.

Petra

Přidat nový příspěvek