Ceník

Chcete se objednat? Nebo koupit někomu dárkový poukaz? Napište mi smsku nebo zavolejte na telefonní číslo 605 353 098.   

Masáž zad a šíje 700 Kč
Na hodinu můžete zavřít oči, relaxovat a nechat se hýčkat. Masáž zad a šíje by měla rozpustit napětí v místech, která bolí, pokud dlouho sedíte u počítače nebo třeba sportujete. Masáž provází příjemná vůně oleje a relaxační hudba.

Masáž celého těla 1400 Kč
Na masáž zad, šíje, nohou a rukou si v diáři rezervujte dvě hodiny. Měli byste odcházet s úsměvem, odpočatí a příjemně uvolnění. Při masáži budete ležet ve spodním prádle na lůžku, zahřívat vás budu velkou osuškou.

Magická masáž lávovými kameny 1500 Kč
Zažijete nevšední a velmi příjemný dotek hladkými a prohřátými kameny. Asi dvouhodinová masáž uklidňuje tělo, harmonizuje čakry a krásně zahřívá, je ideální při podzimním a zimním splínu. Masáž horkými kameny působí blahodárně na nervový systém, prokrvuje kůži a tím stimuluje krevní oběh. Uvolníte se, zapomenete na starosti a budete se lépe soustředit. Prostě lázně:).

Baňkování 700 Kč
Pomáhá odstranit bolesti hlavy, potlačit migrénu a zároveň uvolnit svalstvo v bederní nebo krční oblasti. Je jednou z metod tradiční čínské medicíny, pomáhá rozproudit takzvanou čchi (enegii) v meridiánech (drahách), které protínají naše tělo. 

Medová detoxikační masáž 700 Kč
Tahle masáž vám odplaví z těla všechno nepotřebné. Toxiny se z hloubi těla dostanou až k pokožce a odtud pryč. Med obsahuje důležité minerály a stopové prvky, které prospívají i léčí. Masíruji asi hodinu vaše záda a horní část hýždí.

Indická masáž hlavy 700 Kč
Uvolňuje a pomáhá odplavit stres a únavu. Masíruji obličej i vlasy, doporučuji ji zažít až po pracovním vypětí. Ideální je věnovat ji jako dárek pro kolegu v práci.

Masáž pro těhotné 700 Kč

Těhotná žena může masáž prožít vsedě nebo vleže na boku, podle toho jak je jí to příjemné. Používám nedráždivé aromatické oleje, které těhotným nevadí. Hodina rozmazlování může ulevit otokům nohou, bolesti kříže i nevolnosti. Na masážním stole může žena myslet na sebe, své miminko a dokonale si odpočinout. 

Tantrická masáž pro ženy 2500 Kč

A na závěr něco opravdu extra - luxusní tantra masáž. Je určena vám, které chcete zažít a hluboce prožít obrovskou dávku energie. Tato stará procedura je jemná jako polibek a zároveň silná jako mořský příboj. Nabíjí jako let dravce a uklidňuje jako krásná hudba. Budete ležet, prožívat a vnímat doteky rukou masérky, která je připravena s vámi váš zážitek duchovně, s porozuměním a láskou sdílet.  

 

Reference

Toto je popis ukázkové reference. Můžete ji libovolně editovat, případně odstranit.
Toto je popis druhého ukázkového produktu.