Ceník

Chcete se objednat? Nebo koupit někomu dárkový poukaz? Napište mi smsku nebo zavolejte na telefonní číslo 605 353 098.   

Masáž zad a šíje 700 Kč
Na hodinu můžete zavřít oči, relaxovat a nechat se hýčkat. Masáž zad a šíje by měla rozpustit napětí v místech, která bolí, pokud dlouho sedíte u počítače nebo třeba sportujete. Masáž provází příjemná vůně oleje a relaxační hudba.

Masáž celého těla 1400 Kč
Na masáž zad, šíje, nohou a rukou si v diáři rezervujte dvě hodiny. Měli byste odcházet s úsměvem, odpočatí a příjemně uvolnění. Při masáži budete ležet ve spodním prádle na lůžku, zahřívat vás budu velkou osuškou.

Masáž proti celulitidě 800
Doporučuji ji nejen ženám, ale i mužům. Proticelulitidní masáž se zaměřuje, jak již z názvu vyplývá, na takzvanou pomerančovou kůži, která dnes trápí většinu žen a mužů.

Lymfatická ruční masáž 800 Kč (obličej, hlava, šíje, končetiny) nebo celého těla 1600 Kč
Lymfa je tekutina v těle, která proudí pod kůží a sbírá v těle škodliviny. Masáž je tedy velmi jemná. Pomáhá proti celulitidě, únavě a doporučuji ji při hubnutí a při (nejen) jarním čištění těla.

Reflexní masáž chodidel 700 Kč
Při masáži vám budu tlačit na některá místa na plosce nohy, kde se na malé ploše promítá systém celého těla. Budu masírovat místa, která by měla pomoci ulevit vašim potížím. Celý den v práci? Nevadí. Součástí procedury je uvolnující voňavá koupel nohou.

Dětská relaxační masáž 700 Kč
Mám zkušenosti s masírováním dětí už od jejich narození. Jemný a léčivý dotek maséra děťátko zklidní a pomáhá při bolestech bříška. Miminko může zůstat buď v maminčině náručí nebo leží na lehátku s vyhřátou dekou. Masáž trvá nejdéle půl hodiny. Dětem prospívá i to, že používám velmi kvalitní olej zahřátý na teplotu těla.  

Masáž pro těhotné 700 Kč
Těhotná žena může masáž prožít vsedě nebo vleže na boku, podle toho jak je jí to příjemné. Používám nedráždivé aromatické oleje, které těhotným nevadí. Hodina rozmazlování může ulevit otokům nohou, bolesti kříže i nevolnosti. Na masážním stole může žena myslet na sebe, své miminko a dokonale si odpočinout. 

Indická masáž hlavy 700 Kč
Uvolňuje a pomáhá odplavit stres a únavu. Masíruji obličej i vlasy, doporučuji ji zažít až po pracovním vypětí. Ideální je věnovat ji jako dárek pro kolegu v práci.

Magická masáž lávovými kameny 1500 Kč
Zažijete nevšední a velmi příjemný dotek hladkými a prohřátými kameny. Asi dvouhodinová masáž uklidňuje tělo, harmonizuje čakry a krásně zahřívá, je ideální při podzimním a zimním splínu. Masáž horkými kameny působí blahodárně na nervový systém, prokrvuje kůži a tím stimuluje krevní oběh. Uvolníte se, zapomenete na starosti a budete se lépe soustředit. Prostě lázně :)

Medová detoxikační masáž 700 Kč
Tahle masáž vám odplaví z těla všechno nepotřebné. Toxiny se z hloubi těla dostanou až k pokožce a odtud pryč. Med obsahuje důležité minerály a stopové prvky, které prospívají i léčí. Masíruji asi hodinu vaše záda a horní část hýždí.

Tantrická masáž pro ženy 2500 Kč
A na závěr něco opravdu extra - luxusní tantra masáž. Je určena vám, které chcete zažít a hluboce prožít obrovskou dávku energie. Tato stará procedura je jemná jako polibek a zároveň silná jako mořský příboj. Nabíjí jako let dravce a uklidňuje jako krásná hudba. Budete ležet, prožívat a vnímat doteky rukou masérky, která je připravena s vámi váš zážitek duchovně, s porozuměním a láskou sdílet.

Aurikuloterapie, ošetření ucha při hubnutí a při odvykání kouření 800 Kč
V boltci se promítá mikrosystém celého člověka, pomocí vpichu speciální jehly mohu působit na body, které se projeví tam kde chceme. Ošetření jehličkami je jednorázové (po vpíchnutí je odstraním) nebo dlouhodobé (po 10 dnech buď jehličky samy odpadnou nebo je odstraním). Léčebně preventivní péče, která pomáhá při hubnutí a když chcete přestat kouřit. Léči bolesti zad, kloubů, zubů, hlavy a migrény.  

Baňkování 700 Kč
Pomáhá odstranit bolesti hlavy, potlačit migrénu a zároveň uvolnit svalstvo v bederní nebo krční oblasti. Je jednou z metod tradiční čínské medicíny, pomáhá rozproudit takzvanou čchi (enegii) v meridiánech (drahách), které protínají naše tělo. 

Reference

Reference #1

Toto je popis ukázkové reference. Můžete ji libovolně editovat, případně odstranit.

Reference #2

Toto je popis druhého ukázkového produktu.